Yuppi

Mafiko - biżuteria i torebki

Od Mafiko
Biżuteria i dodatki

Informacje:

Firma: Mafiko

Adres: Mikołów

Opis:

Mafiko to kolekcja biżuterii modowej dla każdej kobiety. Znajdziesz u nas oryginalne projekty niszowych artystów z wielu zakątków świata. Nasza kolekcja inspirowana jest najnowszymi światowymi trendami, dzięki czemu wprowadzamy na rynek Polski najbardziej oryginalne, przyciągające uwagę modele. Obecnie w ofercie możesz znaleźć produkty z Kolumbii, Stanów Zjednoczonych, Australii, Belgii, Francji i Holandii. Stale staramy się poszerzać naszą kolekcję.

Biżuteria Mafiko to przede wszystkim odzwierciedlenie kobiecego piękna, ogrom wdzięku jak i fantazji. To, na czym nam zależy, to w głównej mierze Twoje szczęście i zadowolenie. Poświęcamy wiele godzin pracy by asortyment, który Ci przedstawiamy był szyty na miarę Twojego gustu.

Uwielbiamy klasyczne wzory, głębokie barwy, a zarazem nietuzinkowe kształty z różnorodną kolorystyką. Stawiamy na nowoczesny design, atrakcyjność detali, a także solidną jakość. Cenimy rzemiosło i kunszt wykonania, dlatego wszystkie produkty są ręcznie robione.

Bardzo ważne jest dla nas spełnienie Twoich oczekiwań, w związku z tym, jesteśmy w pełni zaangażowani w profesjonalną i rzetelną obsługę. Jeśli szukasz modelu, którego nie możesz nigdzie znaleźć, napisz do nas! Znajdziemy go dla Ciebie.

Poznaj naszą ofertę i odwiedź autorską stronę klikając w - ZOBACZ STRONĘ

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group