Yuppi

Rolling Tubes - Lody tajskie na Twoim przyjęciu

Od Rolling Tubes - Lody tajskie - taste is the first!
Torty i słodkości

Informacje:

Firma: Rolling Tubes - Lody tajskie - taste is the first!

Adres: Warszawa

Opis:

Lody tajskie od kilku sezonów są przebojem nie tylko na polskich ulicach, ale i na weselach czy imprezach firmowych. Co je wyróżnia?

Lody tajskie
, oprócz wyjątkowego smaku, zapewniają możliwość obserwowania widowiskowego procesu ich tworzenia. Sama koncepcja nowatorskiego przygotowywania lodów na żywo narodziła się w egzotycznej Tajlandii - stąd właśnie pochodzi ich nazwa.

Na specjalne zmrożone patelnie nakładane są dowolnie wybierane składniki - od świeżych owoców takich jakich truskawki, maliny czy jagody po ciastka i batoniki popularnych marek czy masło orzechowe i karmel. Następnie, na patelnię wylewana jest płynna baza do lodów. Wszystkie składniki są dokładnie szatkowane - dzięki temu procesowi uzyskiwana jest gładka masa i połączenie wszystkich ingrediencji.

Następnie, rozprowadzona po patelni na cienką warstwę masa jest zdejmowana, tworząc oryginalne ruloniki, co jest charakterystyczne dla lodów tajskich.

Lody tajskie stanowią wyjątkową atrakcję na wszelkiego rodzaju eventach – oprócz słodkiego poczęstunku stanowią niebanalną atrakcję dla gości. W ostatnim czasie stają się coraz popularniejsze na uroczystościach rodzinnych: weselach, poprawinach czy komuniach.

Świetnie sprawdzają się także na imprezach dedykowanych rodzinom z dziećmi – są one znakomicie rozpoznawane i uwielbiane przez najmłodszych.
To także oryginalny pomysł na wyróżnienie stoiska firmowego podczas konferencji czy targów – proces ich powstawania jest chętnie obserwowany, dzięki czemu wokół stanowiska gromadzi się wiele osób.
Lody tajskie to również świetna propozycja na imprezy firmowe, biurowe czy tematyczne – możliwości doboru menu i kompozycji smakowych są nieograniczone, a my proponujemy zawsze świeże i sezonowe składniki.

Możliwość personalizacji ice cream baru:

 • W kwestii dostosowania wyglądu maszyny proponujemy biały skirting lub obicie – na specjalne zamówienie z logo firmy lub dowolną grafiką.
 • Oferujemy możliwość personalizacji kubeczków.
 • Dodatkowo wykonujemy personalizację projektu menu.
 • Dbamy o estetykę – staramy się o odpowiednie oświetlenie i dekoracje.

 

Różne możliwości sposobu serwowania:

 • Wybór serwowania w bambusowych łódeczkach to oryginalny sposób podania, małe porcje umożliwiające degustację kilku różnych smaków i większa wydajność – około 100 porcji/godzinę serwisu. Menu opiera się na 4 gotowych kompozycjach, które przygotowujemy naprzemiennie.
 • Wybór serwowania w kubeczkach umożliwia każdemu z gości indywidualny dobór składników swojego deseru. Istnieje także możliwość doboru rozmiaru oraz wzoru kubeczka. Wydajność wynosi około 40 porcji na godzinę. Menu opiera się na wyborze bazy, dodatków oraz dekoracji.
 • Istnieje możliwość połączenia sposobów serwowania.

 

Możliwość indywidualnego doboru menu:

 • Menu w wersji wege, bez laktozy, soi lub glutenu.
 • Sezonowe owoce najlepszej jakości oraz dodatki słodyczy oryginalnych marek, alkoholi oraz ziół i przypraw.
 • Możliwość indywidualnego doboru menu lub skorzystania z naszych sprawdzonych autorskich kompozycji.
 • Samodzielnie tworzone bazy z prawdziwej śmietanki, mleka i cukru (także w wersji wege).

Zobacz naszą pełną ofertę, odwiedź naszą stronę internetową i zarezerwuj termin już dziś!

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group