Yuppi

Dwór Afrodyta - wyjątkowe miejsce na przyjęcie

Od Dwór Afrodyta
Domy weselne - Dworki - Pałace

Informacje:

Firma: Dwór Afrodyta

Adres: Letniskowa 2 , Tartak Brzózki

Opis:

Idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Niewielka odległość od Warszawy (30km) i otoczenie pięknych sosnowych lasów wpływają na dużą popularność obiektu oraz możliwość organizacji ślubu w plenerze. W 2017 roku do dyspozycji Gości oddaliśmy nową salę bankietową o powierzchni 350m2. Jest to niezależna przestrzeń do 200 osób wraz z komfortową bazą noclegową. Dwór Afrodyta**** to wyjątkowe miejsce spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Gości. Elegancki styl, nowoczesne rozwiązania HI-TECH oraz pomoc koordynatorów są gwarancją niezapomnianego przyjęcia.

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Niewielka odległość od Warszawy (30km) i otoczenie pięknych sosnowych lasów wpływają na dużą popularność obiektu oraz możliwość organizacji ślubu w plenerze.
Dwór Afrodyta**** to wyjątkowe miejsce spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Gości. Elegancki styl, nowoczesne rozwiązania HI-TECH oraz pomoc koordynatorów są gwarancją niezapomnianego przyjęcia.

OFERTA DWORU AFRODYTA****

WESELA

Nasza oferta wesela pod Warszawą skierowana jest do tych, którzy pragną w sposób szczególny przeżyć ten wyjątkowy dzień. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy pakiety Comfort i Premium, w których znajdują się dania przygotowane pod bacznym okiem Szefa Kuchni, dodatkowe atrakcje i prezenty ze strony Hotelu.

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Dbamy o to, aby każda uroczystość zorganizowana w Dworze Afrodyta**** była perfekcyjna oraz niepowtarzalna. Niebanalny wystrój, klimat miejsca oraz najwyższa jakość obsługi stanowią gwarancję niezapomnianych chwil. Do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, tak aby ten wyjątkowy czas był da Państwa szczególnym wspomnieniem.

STUDNIÓWKI

Przygotowując ofertę dla Państwa Szkoły zadbamy o każdy szczegół, tak aby w pełni usatysfakcjonować wszystkich Gości. Dla Państwa użytku oddajemy salę na wyłączność Dwór Afrodyta****. Z indywidualnym podjazdem i monitorowanym parkingiem. Doświadczony personel spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości, uroczystość ta na długo pozostanie w pamięci uczestników balu.

Zapraszamy do kontaktu.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group