Yuppi

Kreacje Animacje Trójmiasto

Od Kreacje Animacje
Animatorzy

Informacje:

Firma: Kreacje Animacje

Adres: Gdańsk

Opis:

Zapraszam Cię do świata pełnego zabawy, uśmiechu i niezapomnianych doświadczeń! Specjalizujemy się w Animacji czasu wolnego dla dzieci podczas urodzin, uroczystości rodzinnych, przedszkolnych oraz eventów firmowych. Nasza oferta jest szyta na miarę - do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdą imprezę dla dzieci.

Działamy na terenie całego Pomorza. Najczęściej można nas spotkać w Trójmieście oraz na Kaszubach.

Najlepszym sposobem na naukę jest dobra zabawa, dlatego zapraszamy również na warsztaty, które prowadzimy.

Animacje Urodzinowe i okolicznościowe

Animator poprowadzi gry i zabawy według wybranego scenariusza tematycznego lub zaproponuje miks zabaw. Na dzieci czeka moc atrakcji: zwierzątka z balonów, zabawy z chustą animacyjną, rebusy i zagadki, konkursy, kącik plastyczny, klaun, tańce integracyjne oraz kolorowe rysunki na twarzach dzieci.

Animacje na weselu i poprawinach

Dzieci na weselu to także Goście – od Pary Młodej zależy ich samopoczucie i dobra zabawa. Animator weselny zapewnia dzieciom opiekę, zabawę i radość, a tym samym zadba o spokój i komfort dorosłych uczestników imprezy.

Warsztaty

Zapraszamy do zorganizowanie warsztatów edukacyjnych. Realizujemy warsztaty w szkołach, przedszkolach i restauracjach. Warsztaty sensoryczne, ekologiczne, florystyczne, czy majsterkowania. Skierowane do dzieci, a zainteresować mogą nie jednego dorosłego.

 

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group